Поділитись:

Від тривалих тривог на зліт МіГа страждає вся країна, але загроза є реальною, – Ігнат

Середа, 15 листопада 2023, 20:31
Від тривалих тривог на зліт МіГа страждає вся країна, але загроза є реальною, – Ігнат

Рішення щодо того, чи скасовувати повітряну тривогу на час тривалих польотів російських винищувачів МіГ-31К, може ухвалити виключно вище керівництво держави, водночас загроза ракетних ударів «Кинджалами» залишається реальною. 

Про це заявив речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, – передає Українська правда. 

«Рішення непросте, його потрібно приймати на найвищому рівні. Думаю, буде розглядатись щось. Це не вперше ставляться такі питання і піднімаються в пресі…Небезпека є. Вона нікуди не дівається. Як при загрозі застосування балістичного озброєння: зрозуміло, що буде оголошуватися тривога в тих чи інших регіонах, куди може досягти балістика. МіГ-31К (запущена з нього аеробалістична ракета «Кинджал») може дістати в будь-яку точку нашої держави», – зазначив він.

Ігнат зазначив, що від тривалих повітряних тривог дійсно страждають бізнес, економіка, не працюють сервіси, діти не ходять до школи.

Лунають розмови щодо градації та маркування тривог за рівнем небезпеки (помаранчевий, жовтий, червоний).

Водночас рішення має ухвалювати вище керівництво держави, а вже Повітряні сили будуть його виконувати. Наразі ж Ігнат нагадав, що Телеграм-канал Повітряних сил оперативно інформує суспільство щодо всіх повітряних загроз, які виникають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів