Поділитись:

У Луцьку змінили маршрут автобуса № 5

Середа, 15 листопада 2023, 10:29

У Луцьку збільшили кількість зупинок на маршруті №5 «Вересневе – Епіцентр».

Відповідне рішення ухвалив виконком міськради.

До Луцькради звернувся перевізник Михалюк Ю.П. із заявою, в якій просить змінити маршрут, адже через недостатню кількість пасажирів, зазнає збитків від 600 до 1 000 гривень вдень.

«Вивчаючи попит пасажирів на ці перевезення, хочу зауважити, що наявний пасажиропотік не забезпечує хоча б експлуатаційні витрати автобусів великої пасажиромісткості VDL. Щоденна їх експлуатація на маршруті приносить збитки від 600 до 1 000 гривень (це лише витрати на пальне). Через відсутність дохідної частини немає можливості виплачувати зарплату водіям на рівні з іншими перевізниками, що унеможливлює надання якісних послуг», – заявив Михалюк.

Тому перевізник запропонував свій варіант маршруту №5, який, на його думку, може стати прибутковішим. Таким чином автобус №5 курсуватиме у прямому та зворотному напрямку: Межова, Молодіжна, Полонківська, Корольова, Валерії Новодворської, Ранкова, Магістральна, Окружна, Дружби Народів, Сергія Климчука, Ярослава Мудрого, Гнідавська, Даньшина, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан, Рівненська, Окружна (місця міжзмінного відстою на вул. Окружній біля ТЦ «Епіцентр» та вул. Межовій біля КХП).

Крім того, депутати збільшили кількість автобусів на маршруті №27 і тепер там курсуватиме не два, а три автобуси.

Нагадаємо: у Луцьку зросла вартість проїзного квитка CityCard.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів