Поділитись:

Скільки лучан захворіли на гепатит

Середа, 15 листопада 2023, 10:11
Скільки лучан захворіли на гепатит

У Луцьку за дев'ять місяців 2023 року на різні форми гепатиту захворіло 102 людини.

Про це йшлося у звіті про хід виконання комплексної програми щодо профілактики гострих кишкових інфекцій, який взяли до відома під час засідання виконавчого комітету.

«Ускладнення епідеміологічної ситуації спостерігалось в січні 2023 року, коли був зареєстрований спалах ротавірусної інфекції в ЗОШ № 22. Всі заходи з локалізації і ліквідації спалаху були вжиті. Протягом інших місяців спалахи не реєструвались», – зазначають в інформації про виконання програми.

Як зазначають у проєкті рішення, фахівці відділу охорони здоров'я Луцькради проводять санітарно-освітню роботу серед працівників закладів освіти щодо профілактики кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. За 9 місяців 2023 року експерти провели гігієнічне навчання працівників харчоблоків ЗЗСО і ЗДО міста Луцька і району, всього пройшли навчання 646 осіб

З січня по вересень цього року на гепатит типу А у Луцькій громаді не захворіла жодна людина, проте на гепатит типу Б захворіло 10 людей. Вірусним гепатитом за цей період заразилось 92 людини.

Окрім цього, 247 жителів громади занедужали на гострий ентероколіт, з яких 185 – діти. Також 35 людей заразилось сальмонельозом.

Нагадаємо: з 30 жовтня по 5 листопада в Україні зареєстрували понад 137 тисяч хворих на ГРВІ та COVID-19. Найбільше хворих у Житомирській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів