Поділитись:

Волинського рятувальника-сапера, який має вже три ротації на Донеччину, чекають дружина та двоє синів

Субота, 04 листопада 2023, 18:58
Волинського рятувальника-сапера, який має вже три ротації на Донеччину, чекають дружина та двоє синів

Сергію Мазурику, старшому саперу групи піротехнічних робіт і гуманітарного розмінування ГУ ДСНС Волині, 43 роки і все своє життя він служить українському народові: захищає, рятує, оберігає. Після завершення школи нинішній піротехнік пішов на службу в Збройні Сили України, а з 2000 року працював пожежником в 1-й Державній пожежно-рятувальній частині міста Луцька.

Про піротехніка розповіли на фейсбук-сторінці ГУ ДСНС у Волинській області.

З початком повномасштабної війни в Україні, коли оголосили про набір до піротехнічної служби, Сергій, не вагаючись, пройшов спеціальне навчання, змінив фах та став сапером, аби внести свій внесок у перемогу України.

«Страх має бути, він допомагає чітко виконувати покладені завдання та носить охоронну функцію, тому у нашій справі він особливо потрібен. Попереду, ще багато роботи, а головне — там люди, яким потрібна наша допомога, тому, попри небезпеки і перепони, ми допоможемо кожному», – розповідає Сергій Мазурик.

За цей невеликий термін роботи на цій посаді має вже три ротації на Донеччину, де разом з колегами працював над розмінуванням деокупованих територій, а найперше – критичних об’єктів інфраструктури, ліній електропередач, аби кожна домівка нашої держави мала світло, тепло та воду, а її мешканці безпечно почувалися у себе вдома.

Вдома Сергія чекає дружина та двоє синів, для яких він не тільки герой, а найкращий батько в світі. Хлопці пишаються татковими здобутками в рятувальній справі та з нетерпінням чекають на нього з ротації, аби зіграти футбол та за чаєм послухати його історії про його роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів