Поділитись:

У пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» тестують камери автофіксації

Субота, 28 жовтня 2023, 18:37

У вантажному пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» у рамках проєкту «єЧерга» розпочали тестування камер автоматичної фіксації.

Про це повідомляє пресслужба міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.  

Наголошують, що камери допоможуть перевіряти, чи є транспортний засіб в системі «єЧерга», та автоматизують процес перетину кордону.

Процес перетину кордону за допомогою камер автофіксації складатиметься з чотирьох етапів:

  • Вантажівка чи автобус під’їжджає до пункту пропуску;
  • Камера автоматично зчитує номери транспортного засобу;
  • Відбувається автоматична перевірка на наявність авто в «єЧерзі»;
  • Екран сигналізує водію про «зелене світло» на в'їзд в пункт пропуску.

Якщо ж авто немає в системі, то водій побачить відповідне сповіщення на екрані.

«Камери автоматичної фіксації – це один із інструментів, який прибирає людський фактор та сигналізує, чи є транспортний засіб в системі «єЧерга». Паралельно також обстежуємо ще 15 пунктів пропуску на предмет встановлення аналогічних камер», – сказав віцепрем'єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Додають, що тестування камер триватиме кілька тижнів, після чого вони будуть запущені у повноцінну роботу. На випадок відключень світла та перебоїв з інтернетом вже пропрацьовано питання резервного живлення та доступу до мережі.

У випадку перетину кордону незареєстрованого в системі «єЧерга» транспорту, наприклад медичного, у системі буде відмітка про це рішення уповноваженої особи. Таким чином всі рішення будуть зафіксовані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів