Поділитись:

Задуха, сирість, випари: учні луцького ліцею під час тривоги сиділи в затопленому укритті (фото, відео)

Субота, 28 жовтня 2023, 17:15

У Луцьку в ліцеї № 4 імені Модеста Левицького затопило укриття, тож діти під час повітряної тривоги змушені були сидіти у воді.

Відео та фото у мережі опублікувала лучанка Олена Петрівна.

Сьогодні, 28 жовтня, після перерви тривалістю майже місяць на Волині пролунала повітряна тривога. Діти, у яких є навчання і в суботу, за правилами, спустилися в укриття, які упродовж канікул готували до нового навчального року.

Проте у ліцеї № 4 імені Модеста Левицького виникла не тільки неприємна, а й небезпечна ситуація: тривалий час учні стояли у черзі, аби потрапити в захищене місце, яке, як з'ясувалося, затопило, але ніхто не подбав про те, щоб відкачати з нього воду.

«...на десятій хвилині тривоги дитина стояла в черзі, щоб потрапити в укриття, адже було відчинене лише одне!!! (адміністрація повідомила, що так по суботах завжди, адже навчається лише старша школа). Та коли уже була розмова, чому так довго діти спускались, виявилось, що укриття затоплене, та, попри все, діти були у тій воді всю тривогу. Можливість дітей скерувати в інше укриття, доки вони були у черзі, була, але ж навіщо. Задуха, сирість, випари – це не передає камера, але головні болі у дітей – це норма після відвідування укриття», – обурюється жінка.

З її слів, директор ліцею, якого викликали, оглянувши все, відповів, що відтепер щоранку будуть перевіряти укриття на сухість. Більше він нічого зробити з цим не може.

«Його не обурила ситуація, що саме сюди були скеровані діти, що не відчинені укриття. Йому здалися навіть дуже хорошими умови, коли діти під час тривоги бігають в туалет через вулицю в приміщення школи! Зверхність директора зашкалювала! Претензія, що його порурбували, і все! Йому не зручно перед колегами», – додає авторка допису.

Як розповіла Олена Петрівна, у навчальному закладі – понад 1500 дітей. А укриття, в яких вони перебувають під час повітряної тривоги, – у жахливому стані.

«Там безлад! В одному із них зберігаються старі віконні рами і тут же ж і наші діти. Волога і сирість скрізь. Повністю сухого укриття немає! А територія внутрішнього дворика на «захаращеність» взяла б гран-прі по Україні!» – зазначила жінка.

Лучанка переконана, що люди повинні «не прогинатись» під директорів, відстоювати свої інтереси і дбати про безпеку і здоров'я своє та своїх близьких.

«Дай Боже, щоб усі ці мої дії були даремними і жодна ракета не загрожувала нашим дітям! Але нехай всі зберуться і зроблять все, щоб. в разі потреби, все було в межах законів і норм!» – додала Ольга Петрівна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 квітня 2024
19 березня 2024
09 березня 2024
04 березня 2024
20 лютого 2024
09 лютого 2024
07 лютого 2024
02 лютого 2024
01 лютого 2024
19 січня 2024