Поділитись:

Створені з осколків: у Луцьку покажуть особливу виставку картин херсонця

Четвер, 26 жовтня 2023, 10:32

У Луцьку відкриють виставку херсонського митця «Жахливі квіти війни».

27 жовтня об 11.00 год. у приміщені Волинського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки Василя Чайковського «Жахливі квіти війни», – повідомили у музеї.

Василь Чайковський – житель села Антонівка на Херсонщині, що стало відомим в Україні через свій міст і постійні обстріли росіянами. Колишній працівник правоохоронних органів, викладач, автор книги «Спогади про окупацію, обстріли та художню творчість», голова Херсонського осередку Всеукраїнської Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств.

Свою творчість Василь Миколайович розділив на три частини: це картини з уламків снарядів «Жахливі квіти війни», фотофакт «Україна, нескорена війною» і збірка спогадів про окупацію. В планах видати і четверту – про затоплення Херсонщини.

Сьогодні Василь Чайковський продовжує збирати уламки та створювати нові роботи.

«У нас же край зелений, квітучий, але до нас прийшла війна. Я намагаюся виразити свій стан душі у своїх роботах. Хочу показати людям, чим нас росіяни «пригощають», яким залізом. Це ж уламки, які не тільки можуть поранити, покалічити, а й вбити. Вони бомблять наші хати, вбивають наших жителів. Про це повинні знати всі», – говорить автор виставки.

Виставка буде діяти протягом двох тижнів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів