Поділитись:

У Південній Кореї створили конкурента ChatGPT

Четвер, 26 жовтня 2023, 01:39

Південнокорейський стартап програмного забезпечення AI Auction запустив чат-бот для податкових консультантів під назвою K-engine, який спеціалізується на наданні перевіреної інформації щодо податкових норм, таких як податок на майно та корпоративний податок. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Korea Herald.

У компанії заявили, що на відміну від чат-бота ChatGPT від OpenAI, який навчається на розповсюджуваних даних в Інтернеті, K-engine працює за допомогою спеціалізованої юридичної бази даних, перевіреної та складеної експертами з права.

Таким чином, очікується, що чат-бот усуне головний недолік, пов’язаний із генеративними моделями штучного інтелекту, а саме: наданням сфальсифікованої інформації.

Наразі K-engine проходить подальше тестування, щоб покращити продуктивність із мінімальним введенням даних для ширших застосувань у різних юридичних секторах.

«Ми плануємо розширити спектр послуг, щоб охопити всю сферу оподаткування, включаючи податок на додану вартість, податок на нерухоме майно та податок на спадщину», – сказав генеральний директор AI Auction Пак Чон Бе.

Нагадаємо: Розробник OpenAI додав у свій ChatGPT дві нові функції – голосові чати з ботом та підтримку зображень. Це нові способи запитів для генерації відповідей від чат-бота.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів