Поділитись:

На Волині чоловік хотів купити горілку, але порізав сусіда ножем (відео)

Понеділок, 23 жовтня 2023, 10:36
На Волині чоловік хотів купити горілку, але порізав сусіда ножем (відео)

Волинянин Володимир пішов до сусідки купити пляшку горілки, але потрапив у бійку, в якій поранив чоловіка ножем і отримав понад сім років позбавлення волі. Проте відсидів він тільки один рік, бо вирок вдалось скасувати. Зараз справу розглядають ще раз, бо ж чоловік запевняє, що то була самооборона.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Усі події сталися ще у травні 2015 року. Обвинувачений каже, що ця дата стала для нього переломною, а до цього життя тільки почало налагоджуватися: була дружина, народилась дитина і помирився із тещею. Саме того вечора родина вирішила відзначити примирення, але на застіллі забракло спиртного, тому Володимир і пішов до сусідки по пляшку. На подвір'ї чоловік зустрів доньку господині з двома чоловіками.

«Сиділи там два хлопці і Юля, вони якийсь костьор палили. Схоже, що усі були не тверезі. Я покликав її маму та витягнув гроші, Юля їх побачила і почала до мене чіплятися. Підійшов її хлопець до неї, вони перешепталися і стали чатувати мене на виході, у мене не було шляхів відступити», – розповідає свою версію обвинувачений.

Коли той почав виходити, на нього й напали, а в результаті один з чоловіків отримав ножове поранення. У сюжеті зазначають, що причиною нападу на Володимира могла бути тисяча гривень, яку побачила донька сусідки та її друзі.

Вже у 2016 році чоловіка засудили на 7 років за умисне тілесне ушкодження. За словами підсудного, його покинула дружина, а дитину віддали у сиротинець. Через рік апеляційний суд скасовує вирок. Зараз справу розглядають знову та переглядають усі письмові докази. Мали й допитати свідків, але ті на суд не прийшли, хоч і були належно повідомлені про це.

Як каже сам Володимир, йому вдалося порозумітися із нападниками, але на суд вони чомусь не з'явилися.

На Волині чоловік хотів купити горілку, але порізав сусіда ножем (відео)

Нагадаємо: у Камінь-Каширському районі раніше судимий 38-річний чоловік вкрав у 68-річного односельця мотокосу – за це йому загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів