Поділитись:

На Волині вперше провели операцію на серці без розрізу (фото 18+)

Четвер, 19 жовтня 2023, 15:18
На Волині вперше провели операцію на серці без розрізу (фото 18+)

Лікарі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії (м. Київ) спільно зі спеціалістами Ковельського МТМО виконали процедуру TAVI – транскатетерну заміну аортальна клапана.

Це сучасна операція, яку виконують у найкращих клініках світу, а відтепер вона доступна і людям на Волині, – пише ІА «Волинські новини».

«У нашому центрі з 2017 року ми розпочали такі операції, ставши піонерами в Україні. Ми виконали понад 72 такі операції і раді ділитися досвідом та робити такі операції спільно з колегами на місцях аби сприяти розвитку сучасних технологій. Нещодавно ми були на Вінниччині і виконали цю процедуру там», – розповів кардіохірург, завідувач відділення мініінвазивної кардіохірургії та транскатетерних процедур Гліб Ємець.

Лікарі замінили аортальний клапан без зупинки серця через 3-х сантиметровий розріз. Тривалість операції на серці склала 2 години.

«Нашій пацієнтці 68 років, вона страждала від критичного стенозу аортального клапана – вади серця, при якій один із основних клапанів майже не відкривається. Але зараз вона в стабільному стані і тепер попереду в неї здорове та повноцінне життя», – розповів завідувач кардіохірургічного центру Володимир Танський.

«Окрім того, ми приємно вражені рівнем надання медичної допомоги у Ковелі – пацієнтам дуже пощастило, що їх здоровʼям опікується команда справжніх професіоналів», – додав Гліб Ємець.

Співпраця команди Ковельскьоі МТМО та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України продовжується і обіцяє бути максимально ефективною.

На Волині вперше провели операцію на серці без розрізу (фото 18+)На Волині вперше провели операцію на серці без розрізу (фото 18+)На Волині вперше провели операцію на серці без розрізу (фото 18+)На Волині вперше провели операцію на серці без розрізу (фото 18+) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів