Поділитись:

Главацький і купальники: у Луцьку обрали Міс Принцесу України (відео)

Вівторок, 17 жовтня 2023, 16:42

За звання Міс Принцеса 2023 у Луцьку боролися 13 претенденток зі всієї України.

Дівчата налаштовані рішуче, – йдеться у сюжеті телеканалу «КонкурентTV».

 

«Я хочу показати себе, на що я здібна. Велику роль грає, наскільки людина добра. Людина може красива сюди потрапити, а й людина добра. Я налаштована на перемогу, тому що всі жінки сильні», – поділилася одна з одна з борчинь за корону Анна.

 

Серез учасниць  і двоє дівчат з Луцька. Одна з них – Богдана. І ось що вона розповіла про те, чи розраховує на перемогу:

«Я не прагну сильної перемоги, але... ну напевно, так».

 

Генеральний директор конкурсу Олександр Главацький також поділився емоціями перед початком дійства:

«Я дякую Богу, дякую своїм батькам, що я народився. Дякую рідним і дякую Волині, де проходили мої дитячі роки і я виріс і живу Києві. Але хочеться щось зробити для Луцька. Де би я не був за кордоном: Лондон, Америка чи Париж, я завжди пам'ятаю про свій край і пишаюсь тим, що я лучанин. 

 

Кожна дівчина – це особистість, це є берегині нашого краю, наших мужчин. І переможниця «Міс Принцеса України» буде представляти нашу країну на міжнародному конкурсі краси «Міс Принцеса світу», – каже Главацький.

 

Пані Оксана – одна з глядачок конкурсу. На запитання, що очікує побачити, відповіла:

«Щось цікаве».

 

«Ми очікуємо побачити гарних дівчат, достойних, з гарними фігурами, гарним інтелектом. Не знаю, що зараз важніше», – ділиться емоціями від прийдешнього дійства глядачка Марта.

 

«Ми прийли подивитись на красоту. Зараз, в наш час, ми перейшли більш на європейський стиль і всі в красовках, а жінка завжди повинна залишатись жінкою. І коли вона одягає каблук, гарне плаття і корону, вона чуствує себе каралєвою», – додала мама Марти Юлія.

 

На початку конкурсу ведучі подякували ЗСУ, які продовжують боротися за нашу свободу. Перший вихід дівчат був у міні-сукнях з логотипом конкурсу, вдруге конкурсантки вийши у самісіньких футболках кольору хакі з тризубом на грудях. 

  

А далі атмосферу змагання підігрів вихід дівчат у купальниках. В них же вони і проходили інтелектуальний конкурс. У відвертих вбраннях дівчата відповідали на гострі запитання ведучих.

   

Під час конкурсу розіграли кілька лотів, виручені гроші, за словами організаторів, підуть на ЗСУ. Серед іншого на аукціоні придбали прапор Україні з автографом Залужного за 40 тисяч гривень.

Завершальним етапом еконкурсу був вихід дівчат у вечірніх сукнях. 

«Взагалі всі конкурси краси доказують, що українські жінки самі найкращі. Я участвую, щоби довести, що я сама найкраща, що в мене сама гарна посмішка та харизма» – каже учасниця Анастасія з Кропивницього.

 

Врешті переможницею конкурсу «Міс Принцеса України 2023» стала дівчина з Чернігова, яка виступала під номером 3, Олександра Зазимко.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 грудня 2023
01 листопада 2023
04 жовтня 2023
10:35
02 жовтня 2023
12:45
30 вересня 2023
25 вересня 2023
15 вересня 2023
22 червня 2023
09 травня 2023
08 травня 2023