Поділитись:

Ями, дірки та розломи: ремонтують сходи біля дитячої залізниці у Луцьку

Вівторок, 17 жовтня 2023, 12:43

Дитяча залізниця у Луцьку, що розташована на вулиці Шопена, 14a, колись мала всі шанси стати центром розваг і відпочинку для лучан, проте наразі перебуває у занедбаному стані.

Її територія все більше руйнується, заростає чагарниками та покривається сміттям, зокрема, сходи, які стали небезпечними. Днями комунальники відгукнулися на скарги громадян та почали їх ремонтувати, попри відсутність на те законних підстав, – пише ВСН.

Стан східців до робітСтан східців до робіт
 
Стан східців до робітСтан східців до робіт
 
Стан східців до робітСтан східців до робіт
 

Земельна ділянка під дитячою залізницею належить державі, а саме – перебуває на балансі філії «Укрзалізниці», тож місцева влада не має права проводити там ремонтні роботи. 

Протягом 2020-2021 років міськрада вела діалог з Кабміном, «Укрзалізницею» та її підрозділами, аби прийняти «Дитячу залізницю» на свій баланс, адже її територія не обслуговується, а майно руйнується. Проте, наразі всі документи по цьому питанню перебувають у Міністерстві інфраструктури. 

Микола Осіюк, керівник департаменту житлово-комунального господарства Луцькради, повідомив журналістам, що рішення відремонтувати сходи було зумовлене скаргами на їхній стан від громадян.

Сходи після ремонтуСходи після ремонту
 

«На стан сходів надходили скарги від місцевих мешканців. Ми розпочали ремонтні роботи та плануємо до кінця цього тижня їх завершити», - зауважив Микола Осіюк.

Сходи після ремонтуСходи після ремонту
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів