Поділитись:

КНДР передала Росії 1000 «контейнерів з військовим обладнанням»

П'ятниця, 13 жовтня 2023, 20:26
КНДР передала Росії 1000 «контейнерів з військовим обладнанням»

Сполучені Штати мають інформацію про те, що Північна Корея передала Росії тисячу контейнерів з «військовим обладнанням» для війни проти України, а в обмін розраховує отримати важку зброю, включно з авіацією. 

Як пише «Європейська правда», про це повідомляють низка кореспондентів, які вочевидь були на закритому брифінгу Білого дому. 

Журналісти отримали інформацію від координатора зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джона Кірбі.

«Ми маємо інформацію, що Північна Корея поставила Росії зброю для застосування в Україні. КНДР надала Росії понад 1000 контейнерів військового обладнання та боєприпасів. Сьогодні ми публікуємо малюнок, що зображує пересування контейнерів», – цитує Кірбі журналістка Лаура Роузен.

Повідомлення майже ідентичного змісту затвітила кореспондентка «Голосу Америки»Патсі Відакусвара, у ньому також зазначається, що ця передача відбулася «останніми тижнями». 

Кореспондент азійського Nikkei зазначає, зі слів Кірбі, що в обмін на це КНДР розраховує отримувати ракети земля-повітря, бронетехніку і навіть бойові літаки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів