Поділитись:

На Волині з нечесного підприємця стягнуть майже мільйон гривень

П'ятниця, 13 жовтня 2023, 16:36
Фото ілюстративне

З волинського підприємця стягнули майже мільйон гривень, які він отримав у результаті нечесних торгів.

Про це у п'ятницю, 13 жовтня, повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

«Господарський суд Волинської області задоволив позов Камінь-Каширської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Любешівської селищної ради і Західного офісу Держаудитслужби, визнав недійсними рішення тендерного комітету і договір про закупівлю товарів та стягнув із суб'єкта господарювання майже мільйон гривень, отриманих із бюджету у результаті нечесних торгів», –  йдеться у повідомленні.

Слідство з'ясувало, що управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради, проводячи закупівлю меблів для закладів загальної середньої освіти, обрало переможцем торгів одного з підприємців, які узгоджували свої дії та не змагалися між собою, що є обов’язковою умовою конкуренції та необхідною умовою визначення переможця.

Рішенням Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України у жовтні 2022 року встановлений факт вчинення цими підприємцями при проведенні процедури закупівлі антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Узгодження суб'єктами господарювання своїх пропозицій призвело до придбання товару за бюджетні кошти за відсутності конкуренції та при формальному створенні учасниками тендеру її видимості.

Відтак за втручання прокуратури з підприємця стягнуть 984 тисячі гривень, які згодом підуть у дохід держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів