Поділитись:

Моравецький застеріг Зеленського від тісного союзу з Німеччиною

Понеділок, 02 жовтня 2023, 10:11

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький застеріг українського президента Володимира Зеленського від тісного союзу з Німеччиною.

Про це він сказав під час недільного з’їзду партії «Право і справедливість» у Катовіце, його цитує агентство РАР, повідомляє «Європейська правда».

У своїй заяві Моравецький сказав, що польська влада буде «захищати польське сільське господарство від українських агроолігархів».

Він додав, що нещодавно в ООН президент Зеленський сказав «дуже недоречні слова».

«Я розумію, що він зараз думає, що матиме тісний союз з Німеччиною. Дозвольте вас попередити, що Німеччина завжди буде хотіти порозумітися з росіянами через голови центральноєвропейських країн», – сказав глава польського уряду.

Моравецький підкреслив, що саме Польща прийняла кілька мільйонів українців під своїм дахом.

«Саме поляки вітали українців, саме ми найбільше допомогли в той час, коли німці хотіли відправити 5 тисяч касок до обложеного Києва; вам варто про це не забувати, президенте Зеленський», – сказав польський прем'єр-міністр.

У Польщі триває передвиборча кампанія, під час якої чинна влада часто звертається до антинімецької риторики.

Нагадаємо: в уряді Польщі офіційно заявили, що у прикордонному селі Пшеводув у листопаді 2022 року, згідно з висновками польських експертів, впала українська ракета.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів