Поділитись:

Airbnb допомагатиме популяризувати український туристичний напрямок

Четвер, 28 вересня 2023, 06:25

Державне агентство розвитку туризму України та американська Airbnb співпрацюватимуть для популяризації України у світі як туристично привабливої дестинації.

Про це повідомляє Економічна правда.

25 вересня під час зустрічі глава ДАРТ Мар'яни Олеськів та співзасновник і директор зі стратегічного розвитку Airbnb Натан Блечарчик підписали відповідний меморандум.

«Ініціатива Airbnb із надання безкоштовного тимчасового житла понад 100 тис. біженцям з України на початку повномасштабного вторгнення стала для нас значною підтримкою. Після перемоги ми хочемо висловити подяку і продемонструвати свою гостинність, запросивши до нас увесь світ, який увесь цей час стояв поруч з Україною. Підписаний сьогодні документ тепер офіційно засвідчує про наші наміри спільно відновлювати туристичну галузь нашої держави», – наголосила Олеськів.

Домовленості передбачають проведення спільних маркетингових заходів із просування туристичного потенціалу України, зокрема й Криму після його деокупації. Ще одним пріоритетним напрямом співпраці буде обмін аналітичною та статистичною інформацією.

Співзасновник і директор зі стратегічного розвитку Airbnb Натан Блечарчик зазначив, що, попри те, що сьогодні в Україні навряд чи можливий туризм, важливо вже зараз визначити курс на післявоєнне відновлення галузі.

«Цим меморандумом ми погоджуємося підтримувати туризм в Україні після війни. Ця співпраця є вагомим знаком для нашої спільноти в усьому світі», – наголосив Блечарчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів