Поділитись:

На концерті Монатіка за 2000 доларів продали вишиванку Зеленського (фото)

Понеділок, 25 вересня 2023, 10:06

Великий сольний концерт артиста з Луцька Дмитра Монатіка. відбувся з аншлагом. 23 вересня у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві яблуку ніде було впасти, а все тому що свій великий сольний концерт дав MONATIK.

Концерт з повним sold-out розпочався з невеличким запізненням о 18:35, – пише ТСН. Розпочали шоу радіоведучі Лєра Товстолєс та Андрій Чорновол, які привітали усіх присутніх та провели благодійний аукціон.

 

Дмитро Монатік підготував для своїх глядачів особливі лоти, гроші від продажу яких будуть передані до благодійного фонду «Твоя опора» на підтримку сімей з деокупованих та прифронтових територій. Першим з молотка пішла особлива вишиванка від президента України Володимира Зеленського – саме в ній лідер країни записував свої відозвернення до українців.

 

Сорочка в кольорі хакі з орнаментом була продана за дві тисячі доларів (приблизно 74 тисячі гривень).

Наступним лотом став прапор України з підписом MONATIK. Музикант залишив свій підпис та дату просто перед виходом на сцену. Його було придбано за три тисячі доларів, до речі, тим самим чоловіком.

 

MONATIK не став змушувати публіку чекати довго та одразу після аукціону поквапився вийти на сцену. Артист несподівано з’явився на сцені у вікні декорації, що мала вигляд багатоповерхівки.

Після першого треку Дмитро звернувся до своїх глядачів та подякував їм за те, що вони знайшли час прийти на його концерт. Також співак подякував Збройним силам України, волонтерам, медикам та усім тим, хто тримає нашу країну і захищає її від ворога. Артист низько вклонився усім на знак пошани та подяки.

Другим антивоєнним треком «ART Оборона», на честь якого MONATIK назвав свій благодійний тур, співак завів залу.
У першій частині свого концерту MONATIK виконав антивоєнні пісні, написані під час повномасштабного вторгнення – «Ми вистоїмо», «Сила» і вірш «Так і буде».

 

А далі артист розпалив залу своїми найяскравішими хітами. Як раніше розповів Дмитро, він «відремонтував» російськомовні пісні і тепер більшість з них лунає солов’їною.

У перервах між співами MONATIK встигав і поспілкуватися з своїми глядачами, а також отримати від них квіти та подарунки.

  

Фіналом двогодинного концерту стало виконання гімну України. Співак потужно заспівав разом із стоячим залом та прокричав «Слава Україні!».

Після концерту MONATIK знову спустився зі сцени до шанувальників. Фанати змогли зробити з артистом спільне фото, потиснути йому руку, вручити квіти і подарунки.

     

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів