Поділитись:

На Волині біля кордону запустили у небо заборонений у Білорусі історичний прапор (фото)

Вівторок, 19 вересня 2023, 22:08

Поблизу українсько-білоруського кордону, біля контрольно-пропускного пункту «Доманове» на Волині відбулася акція «Вітання народу Республіки Білорусь з Днем біло-червоно-білого прапора».

У повітря запустили біло-червоно-білий стяг, який нині заборонений у Білорусі. Як розповів Суспільному учасник акції Анатолій, акцію організували білоруси та військовослужбовців Полку імені Кастуся Калиновського.

З міркувань безпеки чоловіки приховали обличчя. Зі слів Анатолія, на Батьківщині його переслідують за спротив режиму Лукашенка.

 

«Це ініціатива білоруського спротиву, білорусів, які живуть не тільки в Україні, а й в багатьох країнах. Ми цю акцію координували із полком Калиновського. На жаль, зараз в Білорусі він (прапор — ред.) під забороною за пропаганду стяга можна сісти у тюрму», – розповів Анатолій.

 

Владислав живе в Україні віднедавна. Каже, що вболіває за Україну і допомагає військовим. Чоловік сподівається, що історичний стяг побачать білоруси, які теж не підтримують режим Лукашенка.

«Вони побачать його у небі і зрозуміють, що зможуть щось зробити. Нам і українцям далі жити, Лукашенко коли-небудь помре. Це природа і нам треба щось робити і йти разом до волі, від режиму», — говорить чоловік.

 

Прапор розміром десять на п'ять метрів підняли у повітря з допомогою повітряних кульок. Як і планували учасники акції, стяг полетів у бік Білорусі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів