Російська атака: у Львові під завалами знайшли тіло чоловіка

У Львові під завалами, що утворилися внаслідок нічної російської атаки ударними дронами, знайшли тіло загиблого чоловіка, наслідки влучань ще ліквідують.
Про це пише УП з посиланням на слова міського голови Львова Андрія Садового і ДСНС України.
У пості о 09:56 Садовий повідомив, що під завалами знайшли загиблого чоловіка, який працював на складі. Раніше і мер Львова, і голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляли, що обійшлося без жертв, хоча був травмований.
У місті знищено три складські приміщення. Це склади з вікнами, побутовою хімією, а також приміщення, де зберігала гуманітарну допомогу благодійна місія КАРІТАС-СПЕС.
Загалом площа загорання близько 10 тисяч метрів квадратних.
Це одна з наймасштабніших пожеж і збитки будуть «сотні мільйонів», сказав мер Львова.
«Три години вже триває ліквідація наслідків жахливої атаки на місто Львів. У нас на цій локації знаходяться склади, гуманітарна допомога, продукти харчування, хімія».
Раніше Козицький надав попередню інформацію, що в напрямку Львівської області летіло 18 «Шахедів», із них 15 вдалося збити, але є 3 влучання у промислові склади у Львові.
Також він повідомив, що в результаті атаки постраждав 26-річний хлопець, який на момент атаки перебував на складі, його госпіталізували у стані середньої складності. Також на місці була жінка − вона госпіталізації не потребувала.
Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що о 09:46 пожежу складських будівель локалізовано на загальній площі 9 400 кв.м. Ліквідація загорання триває.
Виявлено тіло однієї людини. Ще 2 особи постраждали, з яких 1 особа госпіталізована.
Нагадаємо: під час повітряної тривоги, яка почалася о 03:40 і тривала майже 2,5 години, Львівщину атакували дрони-камікадзе типу «шахед».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
