Поділитись:

Газу у сховищах достатньо для проходження опалювального сезону, – Міненерго

Вівторок, 19 вересня 2023, 10:35

Обсяг природного газу в українських сховищах сягнув необхідних для проходження опалювального сезону 14,7 мільярда кубометрів.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, інформує в телеграмі пресслужба Міненерго.

«Станом на 19 вересня загальний обсяг природного газу в підземних сховищах (ПСГ) сягнув 14,7 млрд кубометрів. Отже, план Кабінету Міністрів України з досягнення показника прогнозного балансу природного газу у сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково», – заявив Галущенко.

Міністр додав, що таких результатів вдалося досягнути завдяки ефективній роботі нового менеджменту НАК «Нафтогаз України» та злагодженій роботі всіх компаній газової сфери - АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртрансгаз» та Оператора ГТС України.

«Сьогодні вся енергетична та нафтогазова галузь активно готується до нового опалювального сезону, який буде проходити в умовах російських атак. Накопичення газу у наших сховищах із випередженням графіка – важливий внесок у забезпечення енергетичної безпеки країни», – зазначив міністр.

У пресслужбі Міненерго зазначили, що нещодавно Проєктом енергетичної безпеки USAID був опублікований звіт щодо стрес-тесту, ініційованого Міненерго та змодельованого міжнародною експертною групою. За його результатами, українська ГТС та ПСГ готові успішно працювати в умовах воєнних викликів та у разі припинення транзиту російського газу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів