Поділитись:

Вже все порозривали: у Луцьку активно працюють над новим сквером (фото)

П'ятниця, 15 вересня 2023, 11:32

У Луцьку на перехресті вулиць Лесі Українки та Кривий Вал кипить робота з облаштування нового скверу.

Про це журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» повідомили читачі.

На фото видно, що будівельники уже облаштували сходи до нового скверу та проводять земельні роботи. На територію позвозили бетонні плити та потруху зводять бетонні конструкції. Уся місцина загороджена та перекрита для проходу.

Нагадаємо: на місці, де колись була парковка, ГО «Алгоритм дій» спільно з міськрадою розпочали облаштовувати новий сквер. Роботи, за словами місцевих, тривають близько місяця. Витрати на будівництво повністю взяла на себе громадська організація.

«Наразі на місці скверу проводяться підготовчі та будівельні роботи. В середині нього буде розташована скульптура всесвітньо відомого українського митця Олексія Золотарьова, а також облаштовано подіум для сидіння з інклюзивним доступом», – йдеться на сайті «Алгоритму дій».

Цілями цього проєкту є створення безпечної, культурної зони в місті для молоді та збільшення привабливості центральної пішохідної вулиці Луцька.

Візуалізація готового проєктуВізуалізація готового проєкту

Скульптура, яку розмістять у скверіСкульптура, яку розмістять у сквері

Повністю завершити будівництво скверу в організації планують на кінець вересня 2023 року.

Нагадаємо: у Луцьку сквер на перетині вулиць Лесі Українки та Сенаторки Левчанівської відтепер матиме ім'я відомого художника Миколи Кумановського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:12
24 вересня 2023
23 вересня 2023
20:37
16:01
22 вересня 2023
21 вересня 2023