Поділитись:

У Луцьку четвертий день нема гарячої води: коли відновлять послугу (фото, відео)

Понеділок, 04 вересня 2023, 22:33

Майже 40 000 споживачів у Луцьку – без централізованого постачання гарячої води. Лише мешканці району Луцького підшипникового заводу мають централізовану подачу гарячої води, оскільки в них встановлений твердопаливний котел.

Про це розповів Суспільному речник державного комунального підприємства «Луцьктепло» Антон Безносиков.

В міжопалювальний період до мереж цієї котельні на ЛПЗ ми підключаємо котельню на вулиці Даньшина і ці споживачі залишаються з гарячою водою, це близько чотирьох з половиною тисяч споживачів, а решта залишаються без гарячої води, каже речник підприємства.

 

Всі сторони зацікавлені в тому, щоб якнайшвидше відновити централізовану подачу гарячого водопостачання, – каже Антон Безносиков. Додає: ми сподіваємося, що це не буде довготривала історія і в проміжку кількох днів це вирішиться.

Що відомо про відсутність централізованого гарячого постачання у Луцьку

З першого вересня у Луцьку припинили гаряче водопостачання для усіх споживачів, які отримують послуги від газових котелень. Це пов’язано із тим, що Кабмін змінив умови укладення договорів постачальником газу та теплопостачальними організаціями. На вересень у підприємства нема чинного договору із постачальником природного газу і, відповідно, лімітів.

 

Надрукувати
мітки:
коментарів