Поділитись:

ЗСУ, схоже, розширюють прорив російської оборони на півдні, – CNN

П'ятниця, 25 серпня 2023, 16:31

З’являється все більше ознак того, що українські війська прорвали першу лінію оборони Росії на частині південного фронту в Запорізькій області та розширюють клин у напрямку стратегічного міста Токмак.

Про це пише ТСН з посиланням на CNN.

Генштаб ЗСУ повідомив у п’ятницю, що успіхи були досягнуті на двох напрямках – у напрямку села Новопрокопівка та далі на схід у напрямку іншого невеликого населеного пункту Очеретувате. 

Раніше цього тижня українці заявили, що взяли під охорону село Роботине. На південь від цього села тривають бої. Після тижнів боїв у Роботині майже не залишилося жодної будівлі. У Генштабі зазначили, що підрозділи «укріплюють позиції, ведуть артилерійський вогонь по виявленим об’єктам противника та ведуть контрбатарейні дії».

Довгоочікуваний контрнаступ України триває вже кілька тижнів, нині найактивніші бої зосереджені на східному та південному фронтах, пише видання. Тепер самі російські військові блогери малюють похмуру картину для московських військ у деяких частинах півдня.

Деякі з цих «воєнкорів» визнають, що Україна використовує авіацію для прикриття піхоти, що наступає, і перекинула додаткові боєприпаси в район Малої Токмачки.

Інші ж наважуються визнати, що «це критичний момент на полі бою», мовляв, російським військам потрібно утримувати свої позиції принаймні ще півтора місяці, щоб спробувати досягти успіхів на іншій ділянці фронту та хоч якось змінити ситуацію на полі бою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 грудня 2023
01 грудня 2023
09:14
30 листопада 2023
26 листопада 2023
24 листопада 2023
17 листопада 2023
14 листопада 2023
11 листопада 2023
17:10