Поділитись:

У Луцьку майстрині зв’язали «теплий» прапор України (фото, відео)

Середа, 23 серпня 2023, 22:27

У Луцьку завершується акція «Нитка єднання», у рамках якої майстрині з різних куточків України в’язали шматочки жовто-блакитного прапора. 

Про це Суспільному розповіла авторка ідеї, керівниця громадської організації «Старт у Нове життя» Ганна Карамишева – Борисенко.

«До нашої організації входять передусім внутрішньопереміщені українці, і теплий прапор, кожен шматочок, це чиясь доля, це чиїсь думки, які вкладані у це витвір», – говорить жінка.

 

Наймолодшій учасниці акції – 10 років. Найстаршій – майже дев’яносто. В’язані клаптики приносили в офіс громадської організації й надсилати поштою.

«Ми отримували цілі листи від людей, які настільки перейнялись нашою акцією. Були незрячі люди, яких навчили дотиком в'язати ці петлі клаптики», – розповідає Ганна Карамишева – Борисенко.

 

Переселенка з Луганщини Ольга Соловйова каже: в’язала частини теплого прапора під час зустрічі групи самопідтримки.

 

Психологиня жіночого клубу для переселенців Юлія Крючкова каже: в’язання теплого прапора, окрім патріотичної складової, має терапевтичний вплив.

Зараз в’язаний прапор складається з понад 300 клаптиків, – каже авторка ідеї. Шматочки різних відтінків із різними візерунками поступово об’єднують в один прапор. Готовий в’язаний прапор презентують у Луцьку у День Незалежності України, 24 серпня біля центрального входу до парку імені Лесі Українки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів