Поділитись:

«Русявий і завжди з усмішкою», – щемливі спогади колеги полеглого на війні лучанина

Субота, 19 серпня 2023, 09:30
«Русявий і завжди з усмішкою», – щемливі спогади колеги полеглого на війні лучанина

Працівниця поліції Волині, колишня колега Миколи Орєховського, який загинув на війні, поділилася спогадами про нього. 

Наталія Пасічник опублікувала свою розповідь у фейсбуці. 

«Ти прийшов у райвідділ дільничним, коли я вже працювала слідчим. Молодший лейтенант, русявий і завжди з посмішкою. Я не памʼятаю, які такі обставини могли вивести тебе з рівноваги і щоб ти не посміхався. Нас в райвідділі по штату було небагато, і всі ми були дружні. Для багатьох ти був Коля, дехто зрідка називав Микола, а я завжди Колькала, і ти не ображався. Та й звучало те Колька якось по-доброму», – пише вона. 

Поліцейська пригадує роки служби, виїзди, робочі жарти. 

«В 2011 ти закінчив службу в міліції. В 2014 став ЩОРС, а я все одно Колькала. Ти приклад справжнього офіцера! Знявши одні погони, не всидів на місці, одягнув комуфляж і пішов служити далі. Як тобою не пишатися? Ти бачиш скільки сьогодні приїхало небайдужих, наших пенсіонерів, побратимів? Так, дуже багато! Ти заслуговуєш на почесті! Твоя сімʼя і родина дуже плачуть, а побратими, як вкопані, стоять. Ніхто такої зустрічі з тобою не хотів», – додає пані Наталя. 

Нагадаємо: старший сержант Микола Орєховський помер 16 серпня 2023 року внаслідок отриманих поранень під час виконання бойового завдання в районі села Першотравневе Куп’янського району Харківської області. У суботу, 19 серпня, о 12:30, у Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбудеться відспівування Миколи Орєховського. Поховають полеглого захисника на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів