Поділитись:

У Луцьку прооперували немовля з розщепленням хребта

Четвер, 17 серпня 2023, 14:52
У Луцьку прооперували немовля з розщепленням хребта

Нещодавно з Волинської обласної дитячої клінічної лікарні виписали маленьку волинянку Даринку. Дівчинка народилася зі страшною хворобою – spina bifida – це дефект розвитку хребта, який полягає у розщеплені хребетного каналу. Однак волинські лікарі успішно пролікували новонароджену дитину.

Про це у Facebook повідомила засновниця Всеукраїнської благодійної організації «Мама і немовля» Алла Мельничук. У коментарі ІА «Волинські новини» вона розповіла, що про випадок Даринки дізналася від лікарів. Організація одразу ж взялася допомагати, оплативши шунтуючу систему.

«Даринка – новонароджена дівчинка. Якщо у дітей виявили цю хворобу, їх одразу ж потрібно лікувати. У цьому випадку лікарі зробили все необхідне. Дитина розумово збережена. Волинські лікарі показують дуже хороші результати. Наша організація допомогла на Волині більше сотні дітей, тридцять відсотків з яких саме з такими діагнозами», – зазначила Алла Мельничук.

Генеральна директорка КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства» Ірина Горавська зауважила, що випадки захворювання spina bifida непоодинокі.

«Це вроджена важка патологія розвитку хребта, яка потребує нейрохірургічного втручання, операція є доволі вартісною. Але ми таких діток оперуємо, виходжуємо і виписуємо. В залежності від розміру дефекту хребта в майбутньому такі дітки ще мають певні проблеми, тому їм потрібно проходити реабілітацію», – сказала Ірина Горавська.

Даринку лікувала та оперувала команда лікарів Волинської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема Іван БобрикОксана ТрохимюкРоман ДовгунВікторія СавчукТетяна КощійВладислав Лисенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів