Поділитись:

Гроші отримав, а талони заблокував: на Волині постачальник пального нажився на школярах

Середа, 09 серпня 2023, 09:35
Фото ілюстративне

З недобросовісного підприємства стягнули кошти за непоставлене пальне для заправки шкільних автобусів у волинському селі.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Господарський суд Львівської області задоволив позов про стягнення з недобросовісного постачальника пального майже 146 тисяч гривень в інтересах Сошичненської сільської ради.

У січні 2022 року орган місцевого самоврядування за результатами спрощеної закупівлі уклав із суб'єктом господарювання договір про закупівлю бензину та дизельного палива.

Сільська рада повністю переказала кошти на рахунки постачальника. Відповідно до договору, пальне повинно було відпускатися на АЗС на підставі пред’явлених талонів.

Якийсь час так і було, проте згодом почали виникати проблеми із заправкою шкільних автобусів, адже талони було заблоковано. Постачальник же не відповідав на листи сільради з вимогами розблокувати талони чи розірвати договір.

Своїх зобов'язань на суму 124 тисячі гривень постачальник так і не виконав.

У ситуацію втрутилась прокуратура – і суд задоволив позов про стягнення із недобросовісного підприємства майже 146 тисяч гривень плати за товар, який не було поставлено, та пені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів