На підльоті до Києва знищили близько півтора десятка повітряних цілей

Ворог знову атакував Київ «шахедами» – на підльоті до столиці ППО знищила майже півтора десятка повітряних цілей.
Про це повідомив начальник КМВА Сергій Попко.
«Восьма поспіль атака баражуючих боєприпасів "Shahed" по Києву. І знов, як вчора – атака масована. Силами і засобами ППО на підльоті до Києва було виявлено та знищено майже півтора десятка повітряних цілей», – йдеться у повідомленні.
За попередніми даними, у столиці обійшлося без жертв та руйнувань. Попко додав, що нічна повітряна тривога у Києві тривала рівно 3 години, вона стала 820-ю для столиці з початку повномасштабного вторгнення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.