Поділитись:

Захиснику з волинської бригади Андрію Ткачуку просять присвоїти звання Героя посмертно (петиція)

Неділя, 30 липня 2023, 08:45
Захиснику з волинської бригади Андрію Ткачуку просять присвоїти звання Героя посмертно (петиція)

Загиблому воїну Андрію Ткачуку з волинської бригади просять посмертно присвоїти звання Героя України. 

Відповідну петицію на сайті електронних петицій розмістила Іванна Ткачук

Капітан Ткачук Андрій Олександрович, позивний Беркут, народився 29 травня 1996, у селі Білогородка на Хмельниччині. Командир 2-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Стати військовим мріяв з дитинства і у 2014 році вступив в Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

У 2018 році будучи командиром взводу виконував бойові завдання на Сході України с. Золоте, де отримав поранення. Після лікування та реабілітації повернувся до військової служби. Вже у 2019 році був нагороджений відзнакою Командувача об’єднаних сил «Козацький Хрест 3 ступеню», 2021- «Козацький Хрест 2 ступеню». Наприкінці 2020 року, будучи вже на посаді командира роти, зустрічав на бойових позиціях президента України Володимира Зеленського, де був нагороджений годинником. 

«Андрій був людиною щирою, доброю та справедливою, він поважав думку солдат і йшов їм на зустріч, адже така взаємодія дає хорошу службу. Відданий та героїчний, щирий та водночас суворий. В нього було багато планів на життя, багато задумів. Та, на жаль, їм не дано здійснитись. Він загинув при виконанні бойового завдання, врятувавши при цьому чималу кількість своїх підлеглих військовослужбовців», – йдеться у тексті петиції.

 Командування військової частини двічі подавало документи на присвоєння Героя України (посмертно), проте, за словами авторки петиції, при дивних обставинах вони до Офісу Президента не дійшли. 

Підписати петицію можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів