Поділитись:

Хлопці сподіваються на тебе, – волинський бойовий медик рятує сотні життів на пекельному Донбасі

Четвер, 27 липня 2023, 15:15
Хлопці сподіваються на тебе, – волинський бойовий медик рятує сотні життів на пекельному Донбасі

На рахунку Володимира сотні врятованих життів побратимів. Київщина та Житомирщина, Миколаївщина й двічі Харківщина, пекельний Донбас – скрізь, де воювала наша Князівська бригада, Володимир дивився у вічі смерті і перемагав у битві за життя, рятуючи тих, хто рятує Україну. 

До лав 14 бригади Володимир став з перших днів повномасштабного вторгнення, і, каже, за майже півтора роки служби, чітко знає, що основне для медика на фронті – не боятися й не панікувати, навіть у найскладніших, найкритичніших ситуаціях, – розповіли на сторінці «князівської» волинської бригади у фейсбуці.

Коли ти виїжджаєш на «нуль», де триває бій, для евакуації поранених, головне – зібраність, відсутність страху чи, тим більше, паніки. Хлопці сподіваються на тебе, ти їхній порятунок, і ти не маєш права їх підвести, виказати страх чи невпевненість. Тільки так врятуєш їх і сам залишишся живим, – ділиться Володимир. 

Бойовий медик каже, війна змушує кожного переосмислювати те, що знав, спонукає усвідомити і цінувати найважливіше – людське життя, тих, хто тебе любить і кого любиш ти, свою державу, за яку ми воюємо. І Перемога у цій війні неодмінно буде, впевнений Володимир, треба ще трохи терпіння і самовідданості. 

«А ми вітаємо Володимира та всіх медиків нашої 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого з Днем медичного працівника! Завдяки вам ми точно знаємо – янголи-охоронці існують, тільки наші – без крил, в пікселі, невтомно виривають побратимів у смерті. 

Зі святом вас! Ми на вас покладаємося! Слава Україні!» – йдеться у повідомленні бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів