Поділитись:

У волинській бригаді служить бойовий медик, на якого в Буковелі накинувся неадекват

П'ятниця, 21 липня 2023, 08:45

Цієї весни Олександр, бойовий медик одного з підрозділив волинської 14 бригади, мимоволі став героєм українського медіапростору.

Про це йдеться на сторінці бригади у фейсбуці.

Відео, на якому особа чоловічої статі в Буковелі, де військовослужбовець проходив реабілітацію, посилає Олександра «назад в свій Бахмут» не бачив, напевно, тільки лінивий. 

Сам же військовий каже, такої «слави» не хотів, і намагається про той випадок забути, як і нікчему, який фігурує на опублікованому Сашком відео. 

– Сталося це все дуже просто, – пригадує Олександр, – був момент, коли цей тип щось почав мені говорити своєю «хрюканиною». Я сказав, що не розумію цієї недомови. Ну, і почалося. Зараз ця історія мені вже майже не відгукується. І це добре. Я не дуже втішений такою «славою», – сміється побратим, – мені в бліндажі на позиціях якось комфортніше. 

 

«З огляду на статуру Олександра, стає очевидним, що, за бажанням чи, радше, якби не стримався, він міг би скрутити хамовитого дядька в баранячий ріг. Однак побратим вчинив мудро – зробив того відомим на всю Україну й за її межами. І мільйони людей хама, цілком очікувано, захейтили. Чи це навчило його чогось? Хтозна. Але таки так, дурнів треба вчити, впевнений Олександр», – йдеться у повідомленні.

 

Сам він народився і виріс у Макіївці на Донеччині, і вже дорослим переїхав на Дніпропетровщину. Згодом впродовж 7 років разом із родиною жив закордоном. А вже 28 лютого 2022 року зі зброєю в руках захищав Київщину в складі одного з підрозділів ТРО. Звідти – в Князівську 14-ку, де Олександр, бойовий медик, уже більше року рятує життя побратимів. 

– «Першого» мого пораненого ви щойно бачили – Валерій стояв із нами у строю. Над ним тоді розірвався снаряд, поранення були серйозні: кінцівки, грудна клітка… Важкий був, але нічого, витягнув, – пригадує Сашко. – Відтоді чимало часу минулого, втім, усіх, кого рятував, пам’ятаю. Чимало чого, напевно, хотілося би забути, та не завжди виходить. Бо, знаєте, кожен наступ і кожен штурм, у якому брав участь, і ще багато-багато чого забути, можливо, ніколи й не вдасться, – ділиться воїн, в якого за плечами три поранення. 

Та про них Олександр говорить неохоче. Натомість ділиться радістю – «народилася племінниця, яку назвали на мою честь – Олександрою…»

Розповідає про дружину і доньку, про батьків і друзів, які чекають на нього з фронту, і про спокійне життя, про яке і Сашко, і всі ми так мріємо після Перемоги.  А ще побратим на кремезній руці показує тризуб, який завжди з ним…

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 вересня 2023
09:30
25 вересня 2023
12:03
23 вересня 2023
22 вересня 2023
23:32
17:07
13:16
12:54