Поділитись:

ТОП-7 озер Карпат, які варто відвідати кожному

Четвер, 20 липня 2023, 11:53

Відвідання цих озер дозволить вам насолодитися красою Карпат та зануритися в неповторний світ природи.

Про це пише 1+1.

Синевир

Синевир — найбільше озеро Карпат, відоме своєю кришталевою водою та навколишнім живописним пейзажем. Озеро знаходиться високо в горах і не прогрівається влітку. Також його називають «Морським Оком» через невеличкий острівець посередині.

 

Несамовите

Несамовите — живописне озеро, оточене гірськими вершинами, з яскраво-блакитною водою та великими кам'янистими берегами. Знаходиться на Чорногірському хребті поміж схил гір Туркул та Шпиці на висоті 1750 м. Існує легенда, що саме озеро створює погоду в Чорногорі. Колись тут нібито втопилася дівчина, що гнівається і викликає негоду, коли хтось посміє порушити спокій води. Інші перекази говорять, що у глибинах озера перебувають неприкаяні душі, які прокидаються вночі, щоб танцювати навколо, та можуть затягнути необережних мандрівників у свої безодні.

 

Мертве (Журавлинне)

Незвичайна природна перлина, яка належить до Національного природного парку «Сколівські Бескиди». Розташоване озеро поряд з мальовничим селищем Кам'янка в Сколівському районі Львівської області. Це озеро вражає своєю загадковістю та неповторністю. Особливостями є овальна форма Мертвого озера та чорна вода.

 

Лебедин

Озеро Лебедин — природний діамант, розташований в урочищі на висоті 650 метрів над рівнем моря, на південній вершині захоплюючих Покутсько-Буковинських Карпат. Його магія охоплює територію національного парку "Гуцульщина" і приваблює мандрівників з усього світу. Відвідувачі озера Лебедин можуть насолоджуватися прекрасними краєвидами, мальовничими гірськими вершинами та відчувати затишок природи навколо себе.

 

Марічейка

Озеро Марічейка — природна казка, розташована в мальовничому гірському масиві Чорногора, що знаходиться у Верховинському районі Івано-Франківської області. Це дивовижне озеро розташоване на півдні Карпатського національного парку на висоті 1510 метрів і приголомшує своєю красою. Тут ви зможете насолодитися кришталево чистою водою, що відображає навколишні гірські вершини та небо.

 

Апшинець

Апшинець або Трояска — неймовірне озеро, розташоване біля вершини Трояска на висоті 1487 метрів. Його вода така прозора, що можна побачити дно глибиною в майже 3,5 метра. Навколо озера розкривається неперевершений краєвид на величну долину Чорної Тиси.

 

Бребенескул

Бребенескул — особливе озеро, розташоване на висоті 1801 метр в прекрасному Рахівському районі Закарпатської області. Це льодовикове озеро, яке має овальну форму і розташоване на схилі величного Чорногорського хребта на південному заході.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів