Поділитись:

Головне у Луцьку: ТОП новин за суботу, 15 липня

Субота, 15 липня 2023, 21:00

Редакція інформаційного агентства «Конкурент» підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Луцька та Волині за суботу, 15 липня.

Про те, що у селі Чаруків Луцького району сталася смертельна аварія

 

На момент прибуття першого підрозділу ДСНС в салонах обох автомобілів були заблоковані четверо людей. Крім того, на задньому сидінні однієї з автівок перебував ще один чоловік, який також потребував допомоги.

Рятувальники за допомогою комплекту гідравлічного інструменту VEBER розрізали деформовані елементи транспортних засобів, деблокували двох пасажирів та двох водіїв та передали їх медикам. Також допомогли вийти з автомобіля чоловікові, який перебував на задньому сидінні однієї з автівок.

Про те, що у напрямку Світязя знову утворилися затори

 

Відео, на яких демонструють довжелезні автомобільні черги, публікують у соцмережах. Сьогодні, 15 липня, як і попередньої суботи, на дорогах у напрямку Шацьких озер утворилися чималі затори, адже багато відпочивальників їдуть на пляжі.

Про те, що у Луцькому районі на території підприємства на чоловіка впала бетонна плита – він загинув

 

Волинські рятувальники повідомили, що один із чоловіків самостійно вибрався з-під плити. Іншого ж чоловіка діставали за допомогою спецобладнання. Разом з працівниками швидкої допомоги рятувальники проводили реанімаційні заходи. Проте медики констатували смерть чоловіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів