Поділитись:

У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)

Четвер, 06 липня 2023, 14:51
У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)

Жителі міської територіальної громади попрощалися з військовослужбовцем Романом Гошком, який загинув у війні із загарбницькою росією.

У четвер, 6 липня, захисника відспівали у Кафедральному соборі Святої Трійці, – повідомляє Луцька міська рада.

Гошко Роман Петрович, 09.02.1986 року народження, був призваний на військову службу по мобілізації та загинув 30 червня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

«Військовий поклав своє життя на вівтар захисту країни, оберігаючи наше майбутнє. Його самовідданість та пожертва неоціненні. Ми завжди пам’ятатимемо цей подвиг», – зазначили у пресслужбі.

Після завершення панахиди домовину з тілом Героя прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблому, утворили живий коридор і прихилили голову перед захисником.

Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Романа Гошка поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа.

У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото)У Луцьку в останню путь провели Героя Романа Гошка (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів