Поділитись:

Що буде на місці дитячої залізниці у Луцьку за 20 «лямів»

П'ятниця, 30 червня 2023, 11:31

Укрзалізниця найближчими днями звернеться до Уряду з проханням передати майновий комплекс Луцької дитячої залізниці на баланс з державної у комунальну власність.

Про це розповів Суспільному розповів керівник департаменту економічної політики міськради Борис Смаль.

Зі слів посадовця, нині тривають перемовини з представниками Кабміну, аби пришвидшити цей процес.

 

«Потрібно близько 20 мільйонів для благоустрою для початку робіт. Це вже рік цим підрахункам, можливі корективи будуть, але це не є критична сума, яка не підйомна для бюджету», – сказав Борис Смаль.

Деякі роботи з благоустрою на території дитячої залізниці, яка не працює із 2020 року, уже розпочалися, – каже колишній працівник Андрій Радченко, який стежить за долею залізниці.

«Приходили залізничники, вони викошували тут траву, замінювали вікна, оскільки було багато скарг і до того були вандали, які це все нищили. Луцька дитяча залізниця була закрита з нібито збитком мільйон 853 тисячі гривень. І зараз не продовжує працювати, а продовжує загнивати», – говорить лучанин.

 

Зі слів директора департаменту економічної політики міськради, на території дитячої залізниці планують облаштувати навчально-туристичний центр, який згодом буде переданий Палацу учнівської молоді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів