Поділитись:

В окупованих Олешках після підриву Каховської ГЕС могли загинути понад 500 осіб, – ЦНС

Понеділок, 19 червня 2023, 15:35
фото ілюстративне

Понад 500 мешканців окупованих Олешок могли загинути внаслідок повені після підриву Каховської ГЕС.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У ЦНС зазначають, що росіяни на тимчасово окупованих територіях не евакуйовували людей, які не мають російського паспорта.

«За попередніми даними, понад 500 мешканців тимчасово окупованих Олешок, що на лівобережжі Херсонщини, загинули через підрив росіянами Каховської ГЕС. Люди загинули через те, що окупанти відмовили в евакуації тим, хто не має російського паспорта. Порушуючи усі норми Міжнародного гуманітарного права та звичайної людяності, росіяни просто залишили місцевих на смерть. Дії росіян щодо цивільного населення мають всі ознаки геноциду і кожен, хто долучився до знущань з українців – понесе справедливе покарання», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що поки окупаційна влада визнала загибель 29 осіб у Херсонській області: 12 – в Олешках, 13 – у Голій Пристані та 4 – у Новій Каховці.

Центр національного спротиву звертається до місцевого населення з проханням повідомити наявну інформацію про осіб, які були залученні до підриву ГЕС або ж знущань з цивільних на ТОТ, в телеграм-бот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів