Поділитись:

У бібліотеці в Луцьку зібрали ще майже 400 кілограмів російської літератури на макулатуру

Четвер, 15 червня 2023, 22:51

У рамках акції «Скажи НІ російській літературі» у Волинській бібліотеці для юнацтва, що в Луцьку, зібрали чергову партію книг на макулатуру – 367 кілограмів літератури.

Про це Суспільному розповіла директорка книгозбірні Алла Єфремова.

Це другий закритий збір від початку року. Зі слів директорки, найбільше читачі приносили художніх книг, а також журнали й енциклопедичні видання про Україну, але російською мовою. Наразі акція у бібліотеці продовжується.

«Тільки в нас закінчився цей збір і здали на макулатуру, як вчора читачка Анна принесла ще російськомовні книжки. Люди не знають, куди подіти такі книги: їх забираємо. Лучани вирішують очистити свої домашні бібліотеки. Ми це підтримуємо», – каже Алла Єфремова.

13 червня партію літератури передали на макулатуру й вторгували 1 100 гривень. Алла Єфремова зазначила, що кошти передали на закупівлю матеріалів на сітки й кікімори для військових, зокрема маскувальні сітки плетуть у бібліотеці: долучаються як працівники, такі і читачі книгозбірні.

Загалом, розповіла Алла Єфремова, із початку року бібліотека вторгувала 3 655 гривень за російськомовні видання, 2022-го – 6410 гривень. Кошти перераховували на ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів