Поділитись:

Поради щодо вибору подарунка для дівчинки

Понеділок, 12 червня 2023, 15:19

Вибрати подарунок для маленької леді не так просто, а якщо ви не знаєте інтереси дитини, то завдання перетворюється в справжній квест. Але декілька порад нижче допоможуть вам купити іграшки для дівчат легко, не витрачаючи на вибір купу часу.

Яку іграшку вибрати для дівчинки?

Перш за все вам потрібно визначитись з віковою категорією іграшок, вибір скоротиться і ви швидко підберете потрібний подарунок. Ось декілька варіантів подарунків для дівчаток різного віку:

  1. Немовлям від народження до 1 року підійдуть прості брязкальця, підвісні іграшки на ліжечко та найпростіші сортери. У цей період дитина тільки вчиться робити свої перші рухи — торкнутись, взяти в ручку, перевернутись. Тож іграшка має бути проста, приємного кольору та без лишніх деталей.

  2. Від 1 до 3 років вибір іграшки для дівчинки стає ширшим. Як тільки малеча навчилась ходити, можна вибрати:

  • Візочок з лялькою. Малеча починає наслідувати маму і все за нею повторювати, тож пупс, якого треба годувати та колисати, викличе у дитини приємні враження.

  • Дитяча побутова техніка. Це неодмінний атрибут дитячої кімнати дівчинки та чудовий спосіб привчити дитину до порядку та ведення господарства. Перша маленька кухня, пилотяг, пральна машинка — це все допоможе батькам познайомити малечу з новою стороною життя та зацікавить дитину цікавою грою.

  • Ляльки. В будь-якому віці для дівчинки буде цікава лялька, а якщо ще й вибрати для неї замок чи ляльковий будиночок з меблями — радості дитини не буде меж.

  1. Дівчаткам від 3 до 5 років можна вибрати набори для творчості. Плетіння браслетів, малювання, аплікації, миловаріння — сьогодні можна вибрати все, що завгодно. Головне, що такі ігри розвивають творчість дитини, не обмежують її фантазію та дозволяють самовиражатись.

Чому дитячі іграшки — це так важливо?

Дитячі іграшки — важливий елемент розвитку дитини, і ось чому:

  • дитина починає проявляти себе за допомогою гри, вчиться пізнавати себе та відкриває в собі нові здібності та інтереси;

  • у процесі гри з пупсом та дитячою кухнею дівчинка вчиться турбуватись про когось, доглядати за простором, в якому вона знаходиться та привчається до порядку.

  • Плетіння браслетів, малювання чи ліплення вчить малечу створювати своїми руками щось нове. Це сильний поштовх для дитини розкрити свої здібності та дати волю фантазії. В свою чергу це чудово впливає на розвиток розумової активності та творчого погляду на життя.

  • Іграшки, творчі набори, сортери — все це допомагає розвивати дрібну моторику, увагу та пам'ять.

Та й взагалі іграшки чудово допомагають дітям соціалізуватись, знайомитись та вчитись спілкуватись один з одним. Спочатку малеча знайомиться на фоні ігор, а потім вже починають пізнавати один одного. Якісні іграшки неодмінно допоможуть вам у всесторонньому та цікавому розвитку дитини.

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 липня 2023
22 червня 2023
19 квітня 2023
08 грудня 2022
06 грудня 2022
13 січня 2022
31 грудня 2021
16 листопада 2021
11 червня 2021
23 квітня 2021