В серці Луцька 100 років тому була цукерня: показали, де саме (фото)

Показали акварельне зображення кінця 1920 року фасаду будинку, який був зведений на розі нинішніх Лесі Українки та Кривого Валу. Відомо, що в цьому будинку була цукерня компаньйонів Нажимського та Урбанського, поки останній не відділився і не створив власну цукерню Italia.
Про це у фейсбуці написав краєзнавець Олександр Котис.
«Будинок Ґути Вайнрайх, родички Кронштейнів. Точніше, це один із напевно десятка будинків, які розташовувалися на цій ділянці. В наш час це права сторона вулиці Лесі Українки від Кривого Валу й аж до Градного Узвозу. Досить немалий шмат центральної частини міста, яка раніше належала Кронштейнам. Тут було багато магазинчиків, майстерень, ресторани та цукерні», – краєзнавець.
Акварельне зображення фасаду будинку, який був зведений на розі нинішніх Лесі Українки та Кривого Валу. В радянський час він ще існував. На куті був так званий воєнторг. Потім будинок розібрали. У сумбурі не до кінця збереженої документації автор не вказаний. Кінець 1920-х.
Відомо, що в цьому будинку була цукерня компаньйонів Нажимського та Урбанського, поки останній не відділився і не створив власну цукерню Italia, але також на цій ділянці, тільки вже на протилежній стороні – де вона дотикається до вулиці Градний Узвіз.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лучанин упіймав гігантську щуку (фото)
Краще пити вино, а не пиво: луцький суддя порадив, як не спалитися перед патрульними (відео)
У Світязі перевірили якість води: що з озером після навали туристів (фото)
У Луцьку за проїзд беруть 15 гривень: містяни обурені (фото)
Інколи ми заходили в окопи по тілах, – командир луцького батальйону Волинської ТрО