Поділитись:

Скільки заробляють мер Львова Садовий та його заступники (фото)

Автор: Максим Косюр |
Неділя, 04 червня 2023, 12:03

У 2022 році на заробітну плату керівництва Львівської міської ради з усіма преміями та надбавками з бюджету витратили понад 6 мільйонів 781 тисячу гривень. З цієї суми на заробітну плату очільнику міста пішло трохи більше як 813 тисяч. 

Відповідну інформацію журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» отримали у відповідь на інформаційний запит.

Керівник Львівської міськради Андрій Садовий минулого року за свою працю отримав понад 813 тисяч гривень. Якщо ж вирахувати усі податки, які він мав сплатити, то виходить, що фактично йому виплатили майже 650 тисяч. В середньому за 12 місяців роботи пану Садовому нараховували майже 68 тисяч гривень. Найпліднішим в роботі для нього був листопад, адже за цей місяць мер Львова отримав трохи більше як 103 тисячі, а найменше у квітні – 34 тисячі.

Зарплата Андрія СадовогоЗарплата Андрія Садового
 

Першому заступнику міського голови Андрію Москаленку у 2022 році за його послуги нарахували трохи менше як 986 тисяч гривень. «Чистими на руки» чиновник отримав понад 793 тисяч. За нашими підрахунками середньомісячна заробітна плата пана Москаленка того року склала майже 80 тисяч. Найдохіднішим для нього виявився грудень, адже тоді йому нарахували трохи менше як 183 тисячі зарплати. У березні ж йому виплатили найменше – 55 тисяч гривень. 

Зарплата Андрія МоскаленкаЗарплата Андрія Москаленка
 

Любомир Зубач заступник міського голови з питань містобудування за свої заслуги торік отримав трохи більше як 980 тисяч заробітної плати. У цю суму входять і премії, і різні надбавки, й допомоги. Фактично ж йому виплатили майже 790 тисяч гривень. Найбільше йому вдалось заробити у липні – понад 138 тисяч гривень, а найменше чиновнику нарахували за серпень – трохи менше як 60 тисяч. Таким чином середньомісячна оплата праці пана Зубача складає понад 80 тисяч гривень.

Зарплата Любомира ЗубачаЗарплата Любомира Зубача
 

Заступник міського голови — бізнес-омбудсмен Львівської міської ради Сергій Кіраль у 2022 році отримав майже 950 тисяч гривень. В середньому йому нараховували трохи менше як 80 тисяч щомісячно. Найкраще його роботу оцінили у вересні та виплатили йому ледь не 130 тисяч, а найменше ж чиновнику нарахували за серпень – 60 тисяч. Фактично за рік роботи загалом йому виплатили майже 764 тисячі. 

Зарплата Сергія КіраляЗарплата Сергія Кіраля
 

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк того року за свою плідну працю отримала найбільше з усієї управлінської гілки Львівської міськради – понад 1 мільйон 49 тисяч гривень. Проте фактично їй виплатили трохи менше – 844 тисячі. Якщо ж підрахувати, що виходить, що в середньому чиновниці нараховували майже 88 тисяч щомісячно. Найпродуктивнішим для неї був липень, за який вона отримала трохи менше як 150 тисяч гривень. У серпні з усіма надбавками вона заробила найменше – 51 тисячу гривень.

Зарплата Ірини МарунякЗарплата Ірини Маруняк
 

Галина Слічна до березня 2022 року працювала на посаді заступника міського голови з гуманітарних питань. Тоді за останні три місяці роботи їй нарахували понад 718 тисяч гривень. Таким чином виходить, що в середньому за місяць вона отримувала трохи менше як 240 тисяч. Найбільше за свою плідну працю вона змогла заробити у березні – майже 435 тисяч, а найменшу зарплату їй нарахували за січень – 92 тисячі. 

Зарплата Галини СлічноїЗарплата Галини Слічної
 

Керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради Наталія Алєксєєва минулого за свою роботу отримала понад 970 тисяч гривень заробітної плати. Якщо ж вирахувати податки, які чиновниця мала сплатити, то фактична її оплата складає трохи більше як 780 тисяч гривень. У липні 2022 року вона заробила найбільше – майже 119 тисяч. За серпень їй нарахували найменшу суму – 43 тисячі гривень. В середньому місячна заробітна плата пані Алєксєєвої складає понад 80 тисяч гривень.

Зарплата Наталії АлєксєєвоїЗарплата Наталії Алєксєєвої
 

Маркіян Лопачак до серпня 2022 року виконував обов'язки секретаря Львівської міської ради, а пізніше вирішив долучитися до лав ЗСУ. За ті сім місяців роботи йому нарахували майже 315 тисяч гривень. Проте фактично йому виплатили трохи менше як 254 тисячі. В середньому за місяць він отримував понад 44 тисячі. Найбільше пан Лопачак заробив за березень – 50 тисяч гривень. У липні ж йому нарахували найменше – 21 тисячу гривень.

Зарплата Маркіяна ЛопачакаЗарплата Маркіяна Лопачака
 

Нагадаємо: минулого року на заробітні плати керівництва Чернівецької міської ради з бюджету виділили понад 3 мільйони 166 тисяч гривень. Очільник міста ж у 2022 році заробив більше як 612 тисяч гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів