Поділитись:

У Луцьку просять зробити тротуар біля Держархіву (фото)

Автор: Максим Косюр |
Четвер, 01 червня 2023, 14:39

У Луцьку, на вулиці Ветеранів, поблизу державного архіву, просять обладнати тротуар для пішоходів.

Про це йшлося під час сесії міської ради.

Депутат від фракції Громадянський рух «СВІДОМІ» Андрій Лучик направив запит Луцькому міському голові з проханням обладнати тротуар на вулиці Ветеранів, адже через будівництво люди ходять по проїжджій частині.

«Зараз на вулиці Ветеранів відбувається будівництво поблизу архіву. І складається така ситуація, що в районі повороту пішоходам просто немає куди подітися. З одного боку – будівництво, з іншого відсутній тротуар. Бо Державний архів Волинської області обніс територію парканом», – каже депутат.

Андрій ЛучикАндрій Лучик

Тому він й попросив розглянути можливість облаштування тротуару для пішоходів, на вулиці Ветеранів, 21.

Очільник міста повідомив, що начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Владислав Троць виїжджав за цією адресою, аби оглянути будівництво. І, крім того, проєктом благоустрою цього будівництва тротуар на цій ділянці передбачений, а з'явиться він найближчим часом.

Нагадаємо: у Луцьку внесли зміни до програми фінансової підтримки комунального підприємства «Луцькспецкомунтранс», якими додатково включили витрати на проведення капітального ремонту контейнерних майданчиків для сміття та облаштування підземних сміттєзбірників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів