Поділитись:

Папа Франциск знову прокоментував війну в Україні

П'ятниця, 26 травня 2023, 17:39

Папа Римський Франциск, говорячи про війну в Україні, заявив, що повернення Росією окупованих українських територій є «політичною проблемою», а для досягнення миру сторони повинні «говорити одне з одним».

Про це Папа Римський сказав в інтерв’ю Telemundo, повідомляє «Європейська правда».

Франциск розповідав про свою зустріч із президентом України Володимиром Зеленським, коли той здійснив візит в Італію 13 травня.

«Вони (українці. – ред.) не так і мріють про мирні переговори, тому що український блок направду дуже сильний: уся Європа, Сполучені Штати. Інакше кажучи, вони самі мають дуже велику силу», – сказав він.

На питання, чи не повинна Росія для досягнення миру повернути окуповані території Україні, Папа Римський сказав:

«Це політична проблема. Мир буде досягнутий того дня, коли вони (Україна і РФ, – ред.) зможуть говорити одне з одним – або самі, або через інших».

«Якщо вони не будуть говорити… це політичне питання», – цитує його Reuters.

Минулого тижня стало відомо, що Папа Римський Франциск попросив главу італійського єпископату кардинала Маттео Зуппі створити миротворчу місію для війни в Україні. Ймовірно, це та місія, про яку Папа говорив під час свого візиту до Угорщини у квітні, але поки що подробиць не розкривають.

Нагадаємо:  Папа Римський Франциск 16 квітня привітав православних християн із Великоднем та звернувся до росіян і українців, з молитвами, щоб «Господь допоміг їм укласти мир» і, щоб народи «помирилися».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів