Поділитись:

Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)

П'ятниця, 26 травня 2023, 10:00
Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)

В Шацькій громаді попрощалися з воїном Сергієм Занюком із села Залісся.

Про це повідомили у Шаькі селищній раді.

Бійця призвали на військову службу 21 березня 2022 року. 17 травня 2023 року 37-річний військовослужбовець отримав важкі поранення під час виконання бойового завдання у м. Бахмут Донецької області. Лікарі боролися за його життя, однак врятувати воїна не вдалося.

«Він був мужнім бійцем, відважно боровся за рідну Україну, відстоював у боях її свободу і незалежність. У захисника залишились мама, дві сестри та брат.
Мешканці Шацька, Пульма і Залісся зустріли свого Героя стоячи на колінах, а його останню дорогу додому встелили квітами», – йдеться у повідомленні.

25 травня в Свято-Миколаївському храмі села Пульмо відбувся чин відспівування військовослужбовця. 

В останню путь мужнього воїна провели його рідні, друзі, побратими, односельці, військовослужбовці, керівництво Шацької селищної ради.
Поховали захисника з військовими почестями на кладовищі села Пульмо.

Нагадаємо, боєць 60-ї окремої механізованої бригади помер у лікарні від важких поранень, отриманих 17 травня під час виконання бойового завдання у м. Бахмут Донецької області. Лікарі боролися за його життя, однак врятувати воїна не вдалося.

Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото)Поранили у Бахмуті: попрощалися з загиблим волинським воїном Сергієм Занюком (фото) 

Редакція сайту новин Луцька «Конкурент» висловлює співчуття рідним та близьким загиблого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів