Поділитись:

Яка зарплата у Вінницького міського голови та його заступників (фото)

Автор: Максим Косюр |
Четвер, 25 травня 2023, 09:32

На оплату праці керівництва Вінницької міської ради у 2022 році з бюджету пішло понад 3 мільйони 500 тисяч гривень. Тільки на заробітну плату очільника міськради витратили трохи більше як 583 тисячі гривень.

Відповідну інформацію журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» отримали у відповідь на інформаційний запит.

Очільнику міста Сергію Моргунову минулого року загалом нарахували 583 тисячі гривень. В середньому він отримував майже 50 тисяч щомісячно. Найпліднішими в роботі для нього були січень та вересень. За перший місяць він отримав понад 57 тисяч гривень, а за другий – трохи більше як 55 тисяч. Найменше ж його роботу оцінили у березні, за який йому нарахували майже 34 тисячі.

Виплати Сергію МоргуновуВиплати Сергію Моргунову

Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний у 2022 році в середньому отримував трохи більше як 37 тисяч гривень. Загалом за 12 місяців роботи йому нарахували майже 455 тисяч. Найбільше він отримав за листопад – понад 80 тисяч гривень, а найменше у березні – трохи більше як 23 тисячі.

Зарплата Андрія ОчеретногоЗарплата Андрія Очеретного

Ще один заступник голови міста Микола Форманюк минулого року за свою працю отримав понад 478 тисяч гривень. Середньомісячна заробітна плата чиновника у 2022 році склала майже 40 тисяч. У березні йому нарахували найменшу суму – трохи більше як 26 тисяч гривень, а у грудні він отримав найбільше – понад 88 тисяч.

Оплата праці Миколи ФорманюкаОплата праці Миколи Форманюка

Сергій Тимощук на посаді заступника міського голови минулого року отримав навіть більшу заробітну плату, ніж сам очільник Вінниці. За 12 місяців роботи йому нарахували понад 793 тисячі гривень. Таким чином в середньому чиновник заробляв понад 66 тисяч гривень щомісячно. Найбільше йому нарахували у жовтні 2022 року – понад 134 тисяч, а найменше він отримав за квітень – трохи більше як 41 тисячу гривень.

Виплати Сергію ТимощукуВиплати Сергію Тимощуку

Галина Якубович – ще одна заступниця пана Моргунова. За свою плідну працю у 2022 році їй нарахували майже 622 тисячі гривень. В середньому за місяць пані Галина отримувала трохи менше як 52 тисячі. Найпліднішим в роботі для неї був листопад минулого року, адже тоді вона отримала понад 106 тисяч гривень заробітної плати. Найменше ж заступниця отримала у березні – майже 32 тисячі.

Нарахування Галині ЯкубовичНарахування Галині Якубович

На посаді заступника міського голови Сергію Матусяку минулого року вдалось заробити понад 592 тисячі гривень. У грудні 2022 року йому нарахували найбільше – понад 101 тисячу. Найменше чиновник отримав за свою роботу у березні – трохи менше як 492 тисячі. В середньому за рік роботи він отримував майже 50 тисяч гривень щомісячно.

Нарахування Сергію МатусякуНарахування Сергію Матусяку

Нагадаємо: минулого року на заробітну плату керівництва Володимирської районної ради з бюджету витратили понад 425 тисяч гривень. Тільки на оплату праці голови райради пішло понад 300 тисяч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів