Поділитись:

«Треба виходити в офлайн», – міністр освіти про навчання студентів

Середа, 24 травня 2023, 06:39

Чимало студентів в Україні хоче повернутися до офлайн-навчання з 1 вересня. Але щодо цього є певна дискусія і певний ризик. Очільник МОН Оксен Лісовий наголосив: частина українців виїхала за кордон і можуть повернутися далеко не всі. При цьому міністр назвав основний ризик повернення до очного навчання.

Про це пише 24 канал.

За словами очільника Міносвіти, є ризик повернення студентів в Україні за парти, адже наша держава у такому разі втратить частину студентів і викладачів.

Все ж, вважає міністр, є і ризик втрати якості освіти, якщо не повернутися до очного навчання.

«Треба виходити в офлайн. Безумовно, є галузі, в яких просто неможливо надати якісну освіту онлайн – інженерія, медицина… Усе те, що потребує практики, лабораторії, експериментів», – наголосив очільник МОН.

При цьому він акцентував, що в університеті формуються спільноти, ідентичність особистості, укорінюється система взаємодії. І теперішня молодь може бути менш конкурентоспроможною, ніж попередники, які навчалися очно і соціально взаємодіяли.

Глава МОН назвав термінові зміни української освіти

  • Перш за все в Україні дбатимуть про безпеку учнів та вчителів під час освітнього процесу.
  • Не менш важливим завданням на сьогодні є і повернення до очного навчання.
  • Ще одне важливе завдання, яке ставить для реалізації МОН, – організація якісного онлайн-навчання. Це для школярів за кордоном та тих, хто через безпекову ситуацію в Україні змушений вчитися дистанційно.
  • Серед інших важливих завдань для втілення – тотальна цифровізація та оптимізація доступу до освіти через створення індивідуальних кабінетів.
  • Ще одним пріоритетом МОН є модернізація та трансформація системи професійної освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 


 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 червня 2023
01 червня 2023
31 травня 2023
30 травня 2023
29 травня 2023
28 травня 2023
27 травня 2023
26 травня 2023
25 травня 2023
24 травня 2023