Поділитись:

Німецький концерн Rheinmetall хоче виробляти БТР Fuchs в Україні

Субота, 20 травня 2023, 22:21

Німецький концерн Rheinmetall хоче почати виробництво бронетранспортерів Fuchs на спільному підприємстві з «Укроборонпромом».

Про це розповів керівник Rheinmetall Армін Паппергер в інтерв'ю Bild, – передає Громадське. 

«Ми почнемо там із технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів екстреної допомоги й хочемо якомога швидше виготовити броньовані транспортні засоби, наприклад броньовані транспортні машини Fuchs», — сказав Паппергер.

Він зазначив, що Україну також цікавлять сучасний бойовий танк Panther і бойова машина піхоти Lynx. Але першим кроком, за словами Паппергера, є ​​забезпечення гострих потреб України в оборонній боротьбі.

На запитання про те, чи боїться Rheinmetall ракетних ударів росії по виробництвах в Україні, Паппергер відповів: «Україна має ефективні засоби захисту від нападів на чутливі цілі, головним чином завдяки західній допомозі. Електростанції та інші промислові підприємства також працюють і в разі пошкодження негайно ремонтуються».

Про спільне підприємство

У травні Армін Паппергер заявив, що Rheinmetall заснував з «Укроборонпромом» спільне підприємство з ремонту та виробництва танків. Його запуск запланували на липень.

За словами керівника Rheinmetall, на перших етапах співпраця охоплюватиме технічне обслуговування та ремонт бронетехніки в Україні. Паралельно підприємство готуватимуть для виробництва танків.

Rheinmetall володіє 51% акцій. Також німецький концерн керуватиме компанією.

Крім того, німецьке видання Handelsblatt писало, що концерн планує підписати контракти щодо створення ще двох спільних підприємств — для виготовлення боєприпасів та протиповітряної оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 вересня 2023
21 вересня 2023
20 вересня 2023
19 вересня 2023
18 вересня 2023
16 вересня 2023
09 вересня 2023
08 вересня 2023
06 вересня 2023
05 вересня 2023
02 вересня 2023