Поділитись:

«Всі ми різні, всі ми рівні»: у Підгайцях для дітей інклюзивного центру провели цікавий квест (фото)

П'ятниця, 05 травня 2023, 18:41

У Підгайцях для дітей інклюзивного центру провели пізнавальний квест. Захід приурочили до Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю, який щороку відзначають 5 травня.

Про це 5 травня повідомили на сайті Підгайцівської громади.

«Цей день покликаний звернути увагу людей на сім'ї, в яких є дітки з інвалідністю або особливими освітніми потребами, на непросте випробування справжньою любов’ю, через яке вони проходять, а водночас і всі ми, люди, які їх оточують. Адже від нас, значною мірою залежить, якою буде їхня життєва дорога», – розповіли спеціалісти інклюзивно-ресурсного центру.

  

Психологи, педагоги центру в ігровій формі провели тематичні цікаві заняття з дітьми, почергово відвідавши з ними різні станції:  «Творчу», «Спортивну», «Танцювальну», «Кулінарну», станцію «Крокодил», «Кондитерську».

 

Дітлахи дивилися пізнавальний мультик «Соловейко з одним крилом». Головний герой якого – птах, не вмів літати, бо мав одне крило. Проте, соловейко дуже гарно співав і всі інші пташки носили його туди, куди потрібно, аби лиш почути мелодійний спів.

 

Ідея мультику в тому, що всі ми різні, проте рівні. І кожен може приносити користь і радість оточуючим.

 

Під час наступного творчого флешмобу діти ставили відбитки  долонь, які попередньо  мастили фарбою, навколо Землі, як символ допомоги, толерантності та підтримки.

 

Педагоги центру повеселили малечу танцювальними руханками, а під час відвідування станції «Крокодил» в ігрову взаємодію включилися, також, батьки.  

 

Спортивна станція передбачала участь в естафетах на розвиток дрібної моторики, вправності та влучності. 

 

Загадки та наочні матеріали, використані під час роботи «Кулінарної станції» допомогли діткам з'ясувати склад імпровізованого «компоту» та «борщу».

Фінальна станція «Кондитерська» завершила квест. Тут дітлахи навчились прикрашати кольоровим шоколадом мафіни, а потім поласували своїми шедеврами.

  

У цей день були подолані будь-які стереотипи та обмеження, адже не важливо, чи має людина інвалідність, чи особливі освітні потреби, головне, щоб вона мала добре серце та душу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 вересня 2023
24 травня 2023
23 травня 2023
15 травня 2023
08 травня 2023
03 травня 2023
19 квітня 2023
14 квітня 2023
13 квітня 2023
21 березня 2023
07 березня 2023
23 лютого 2023
12 лютого 2023
31 січня 2023