Поділитись:

Сотні вантажівок: через польський страйк на волинському пункті пропуску – черги

П'ятниця, 05 травня 2023, 17:01

Міжнародним перевізникам радять обирати інші пункти пропуску, ніж «Ягодин-Дорогуськ», шляхи доставки вантажів.

Про це повідомили у пресслужбі Волинськоїї митниці.

Нагадаємо, у п'ятницю, 5 травня, у звʼязку з акцією протесту польських перевізників перед пунктом пропуску «Дорогуськ – Ягодин» паралізувало рух вантажівок.

Волинська митниця радить міжнародним автоперевізникам наразі обирати інші, ніж МАПП «Ягодин-Дорогуськ», шляхи доставки вантажів.

«У четвер, 4 травня, в полудень було розпочато блокування польськими автоперевізниками під'їзних шляхів до Дорогуська. За нічну зміну (12 годин) цей пункт пропуску змогло перетнути всього 60 вантажівок на в'їзд в Україну та лише 1 - на виїзд з України. Для порівняння, передбачена домовленостями із суміжною стороною пропускна здатність переходу за зміну встановлена на рівні 340 авто у кожному напрямку», – йдеться у повідомленні.

Внаслідок цього по обидва боки кордону утворилися «живі» черги з транспортних засобів. Станом на ранок на під'їзних шляхах уже налічували близько 300 вантажівок, а їхня кількість зростає.

«За даними Укртрансбезпеки, електронна черга завмерла. Без затримок відбувається пропуск лише рейсових автобусів, товарів гуманітарної допомоги, цистерн. Експорт, який прямує через Польщу транзитом, формується у колони дуже повільно через обмежені можливості його конвоювання.

Про наступні можливі зміни у ситуації, що складається, радимо слідкувати за інформаційними повідомленнями Держмитслужби, Державної прикордонної служби чи Укртрансбезпеки. Розраховуємо на розуміння та якнайскоріше розблокування пропуску», – йдеться у повідомленні митників.

Нагадаємо, через страйк у Польщі паралізувало рух вантажівок до волинського кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів