Поділитись:

Де у Луцьку зняти повію і скільки це коштує (відео)

Четвер, 20 квітня 2023, 22:06
Де у Луцьку зняти повію і скільки це коштує (відео)

Замовити повію у Луцьку реально і дуже легко. Подібних оголошень і пропозицій у вільному доступі – безліч.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «КонкурентTV».

Різний вік, зовнішність, національність і широкий спектр інтимних послуг: на сайтах безліч анкета дівчат, які готові дарувати любов за гроші. На кожному з ресурсів є фотографії, відео та детальні описи дівчат із переліком утіх, які можна обрати

Журналісти спробували зателефонувати за вказаними номерами і поцікавитись, хто ж вийде на зв’язок. Очікування почути самих панянок з фотографій виявились марними. Слухавку піднімали чоловіки та активно закликали приїжджати, розповідали, яке невимовне задоволення очікуватиме клієнта. Обирати дівчат пропонували вже на місці.

У вільному доступі в інтернеті натрапили ще й на салони інтимного масажу. Крім того, ще одним популярним місцем для реклами та замовлення послуг повій  є й телеграм-канали. Знайти їх – простіше простого. До прикладу, в одному з них розміщують анкети дівчат, також вказують ціну, час оренди, типи послуг, та навіть контактну інформацію для замовлення. Є подібна спільнота і у вайбері. І зважаючи на велику кількість повідомлень в обох чатах – групи користуються неабиякою популярністю серед лучан.

У поліції області наголошують – робота з виявлення повій, та інших осіб, які причетні до проституційної діяльності на Волині триває систематично. Так, лише з початку 2023 року на території області вже виявлено 3 повії. На них склали відповідні адмінпротоколи.

«В нас є спеціальні підрозділи, які займаються виявленням та запобіганням правопорушень у сфері суспільної моралі, сюди відносяться виготовлення порнографії, сутенерство, заняття проституцією, створення будинків розпусти і таке інше. Протягом 2022-2023 років уже виявлено понад 60 кримінальних правопорушень», – каже речниця ГУНП у Волинській області Ольга Бузулук.

 За словами Ольги Бузулук, під час моніторингу цієї сфери правопорушень дуже часто виявляють і шахраїв, які видають себе за повій.

«Понад 90% про надання інтимних та сексуальних послуг, які є в інтернеті, де просять кошти надіслати наперед – є шахрайським. Це просто спроба виманити гроші. Наприклад, вже цього року в нас затримали дві злочинні організовані групи. Члени однієї з них перебували в Маневицькій виправній колонії, тобто вже були за ґратами, але обдурювали людей з різних куточків України, щодо надання інтимних послуг. Пропонували послуги дівчат, гроші вимагали наперед їм надсилали, а послуг не отримували», – каже речниця Волинської поліції.

В Україні не перший рік точаться дискусії щодо законодавчого статусу проституції. Одні наполягають на його реформуванні, вимагаючи легалізації, інші ж відстоюють нинішні норми. І хоч проституція нині зараз заборонена в Україні, є чимало громадяни продовжують цим займатись, надаючи послуги інтимного характеру . І як усім відомо, послуга існує доти, доки на неї є попит. І Волинь, на жаль, не виняток.

Де у Луцьку зняти повію і скільки це коштує (відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів