Поділитись:

На модернізацію Javelin та Stinger: США виділяють 215 мільйонів доларів

Субота, 15 квітня 2023, 17:41

Міністерство оборони Сполучених Штатів профінансує модернізацію виробництва протитанкових ракетних комплексів Javelin та зенітно-ракетних комплексів Stinger на загальну суму у 215,6 мільйона доларів.  

Як повідомляється на сайті Пентагону, модернізацією виробничих процесів займатиметься компанія з виробництва ракетних двигунів Aerojet Rocketdyne, – пише Суспільне.

«Ці кошти підуть на модернізацію виробничих процесів на підприємствах компанії, консолідацію виробничих ліній, закупівлю обладнання, створення систем для обробки даних та збільшення швидкості виробництва та доставки Javelin, Stinger та керованих реактивних систем залпового вогню (GMLRS)», – йдеться у повідомленні.

Робота профінансована програмою про додаткові асигнування для України. Модернізація засобів за участі Aerojet Rocketdyne дозволить Пентагону швидше поповнювати свої запаси боєприпасів.

«Управління з розширення виробничих потужностей та визначення пріоритетів інвестицій рухається вперед із відповідною терміновістю для підтримки стратегічних промислових секторів, які мають вирішальне значення для захисту національної безпеки. Ці критично важливі інвестиції дозволять модернізувати виробництво ракетного палива та двигунів у Сполучених Штатах, на додаток до створення технічних та кваліфікованих робочих місць на кількох об'єктах у домашніх умовах», – сказала заступниця міністра оборони Кетлін Хікс.

Нагадаємо: Міністр оборони США Ллойд Остін наступного тижня відвідає Швецію, після чого 21 квітня відбудеться зустріч Контактної групи з питань оборони України на авіабазі Рамштайн у Німеччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів